Autor Wątek: WFOSiGW-Słoneczne Pomorze -pomorskie  (Przeczytany 1241 razy)

energetyczny

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
    • Zobacz profil
    • www.timeko.pl
WFOSiGW-Słoneczne Pomorze -pomorskie
« dnia: Styczeń 25, 2013, 08:55:21 am »
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza kolejną edycję konkursu pod nazwą „Słoneczne Pomorze” (edycja 2013).
Beneficjenci:Konkurs adresowany jest do jednostek samorządu terytorialnego (JST) z terenu województwa pomorskiego, ich jednostek budżetowych oraz innych podmiotów ze 100% udziałem jednostek samorządu terytorialnego.
Dofinanasowanie:Dofinansowane zostaną zadania gwarantujące uzyskanie najlepszego efektu ekologicznego, wyrażonego wielkością energii uzyskanej z kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz autonomicznych punktów świetlnych (lamp solarnych i hybrydowych).
Zgłoszenia: Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres funduszu w formie pisemnego wniosku według wzoru o symbolu w-SP/2013 wraz z załącznikami wymienionymi we wniosku.
Wnioski należy składać: w terminie do 29 marca 2013r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 30 kwietnia  2013r.
Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej w terminie do 17 maja 2013r.
Zgodnie z obowiązującymi „Zasadami udzielania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku” za termin złożenia wniosku uznaje się datę wpływu kompletnego wniosku do Funduszu.
Budżet: Budżet konkursu wynosi 1 000 000 zł.

dodatkowe informacje: http://www.wfosigw-gda.pl/biura/wfos/article_download/68/Regulamin%20SP%202013.pdf

Oszczędzaj Energię!