Autor Wątek: Akademia Energii  (Przeczytany 1299 razy)

energetyczny

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
    • Zobacz profil
    • www.timeko.pl
Akademia Energii
« dnia: Luty 18, 2013, 08:07:20 am »
Akademia Energii to projekt edukacyjny, skierowany do studentów uczelni wyższych, kierunków ekonomii, prawa, finansów oraz uczelni technicznych, którzy mają nie więcej niż 26 lat i wiążą swoją przyszłość z energetyką.
W programie Akademii znajdą się:
– wykłady, warsztaty i case’y kierowe do młodych ekonomistów i inżynierów zainteresowanych tematyką rynków energii, prowadzone przez wybitnych specjalistów i menedżerów;
– debaty z udziałem dziennikarzy zajmujących się tematyką biznesową i energetyczną oraz ekspertów rynków energii;
– płatne dwumiesięczne staże zawodowe w organizacjach biznesowych, mających największy wpływ na kształt rynku energii w Polsce, oraz zdobycie unikatowych na rynku pracy kompetencji i umiejętności.

Naszym celem jest budowa trwałej instytucji edukacyjnej oraz szerokiej koalicji z udziałem instytucji rynku kapitałowego na rzecz bezpieczeństwa energetycznego i stabilnego rozwoju rynków energii w Polsce.

Rozwój rynków energii w Polsce i na świecie to także coraz większe wyzwania natury technologicznej i ekonomicznej. Sukces na tym rynku wymaga ciągłego współdziałania specjalistów z szerokim doświadczeniem: inżynierów, logistyków, budowlańców, elektroników, informatyków, menedżerów, biznesmenów, konsultantów biznesowych, doradców strategicznych i finansistów. Ważne, aby te dwa światy – technologia i biznes – nie tylko wzajemnie się rozumiały i potrafiły współpracować, ale by wręcz przenikały się w realizacji spójnej strategii.

dodatkowe informacje: http://www.paga.org.pl/projekty/akademia_energii
Oszczędzaj Energię!